امنیت سایت از مقولات بسیار مهم و کلیدی در زمینه ثبات و آینده فعالیت وبسایت کاربران فضای مجازی است. این موضوع در حالی مطرح است که در بسیاری از اخبار روز شنیده می شود که حتی بسیاری از سایتهای دولتی و خصوصی و حتی بسیاری از وبسایتهای ابرکمپانیهای جهانی بدست هکرهای بین المللی هک می شوند. از سویی عدم دسترسی عمومی مخاطبان وبسایتها به اطلاعات مهم و اساسی سایتها که شامل سایر مسائل مالی و پولی و خصوصی صاحبان سایتها می شوند بر اهمیت دوچندان موضوع امنیت سایت می افزاید.
شرکت ساینا مفتخر است که به مخاطبان خود این اطمینان را اعطا کند که به ابتکار برنامه نویسی تحت وب توسط این گروه، هر بازدیدکننده ای که از سایت شما قصد سوء استفاده و کلاهبرداری را داشته باشد، تنها و تنها به در بسته ای که ساخته ایم برخواهد خورد و وبسایتی که ما روی امنیت آن کار کرده باشیم به هر طریقی راه دسترسی به سایر کدها و اطلاعات و کپی برداری غیرقانونی از وبسایت را خواهد بست.
همچنین لازم به ذکر است که در مورد طراحی وبسایتهایی که در آنها از فریم وورک وردپرس استفاده شده باشد، کسانی که به آنها آشنایی دارند می توانند از ماهیت وردپرسی بودن آن آگاه شوند. این ممکن است شائبه (های اشتباه) ارزان و ناامن و نامناسب بودن آن وبسایت را برانگیزد. ولی این مورد نیز به ابتکار گروه ساینا بصورت غالب و کامل برطرف شده و امکان شناسایی وبسایتهای وردپرسی که طراحی می کنیم توسط کسی وجود ندارد. و مشتریان ما با ثبت سفارش خود در ساینا وبسایتی در حد و درخور و البته مناسب را دریافت خواهند نمود.
ضمن اعلام احترامی که برای مخاطبان وبسایت ساینا داریم، از شما می خواهیم حریم امنیتی وبسایت حاضر را خود بررسی نمایید تا بر ادعای توانایی ما در اعمال حریم امن در انجام پروژه های طراحی سایت خود، مهر تایید بزنید.